Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Pryncypialnie należałoby potrzymać akcje,, a nie oddawać za pół darmo.
Ja trzymam i poczekam co Torfarm zaproponuje dalej. Chyba nie mogą nas zmusić do sprzedaży akcji po 8,34(to już byłoby czyste złodziejstwo) --- to jest tylko propozycja. I to niezbyt korzystna!
W ogóle to fajny interes ta giełda na przykładzie Prospera. Wesołowski sprzedał akcje w ofercie publicznej po 21zł 10 lat temu a teraz są skupowane po 8,34 zł. Ze spółką nic strasznego się nie działo,, nie jest to żaden bankrut. Z Torfarmem się dogadał na dobrą dla siebie cenę.
Łatwe pieniądze!
Pozdrawiam Prosperowców