Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Ja tez dokupilem . Wczorajsza zagrywka niezlie wyszla spekule . Ale prespektywy widac po raporcie spolka ma porownajcie poprzednie raporty . Widac ze z kwartalu na kwrtal jest lepiej . Obcenie mamy tu typowa sytuacje spolki w restrukturyzacji . Nie przynosi juz strat zaczyna generowac zyski . Wiec pozytywnie . Wskazniki wyraznie wskazuja na niedowartosciowanie , trend jest wyraznie wzrostowy . Nie raz jeszcze beda zbyt duze wzrosty jak i spadki wazne ze spolka sie rozwija a to duzy pozytyw na przyszlosc .W tej spolce wole stosowac usrednianie ,( chociaz wielu uwaza to za blad ) dokupowanie papierka bo jeszce nie mam na tyle ile bym chcial , a stosowanie stop loss to przy tej spolce za duze ryzyko ze moga zgarnac papier i a zaraz pozniej ostro pojdzie do gory . ( stop loss wole stosowac tam gdzie sytuacja informacje sa niepewne , przyszlosc niepewna a tu wiecej dobrych informacj nadchodzi niz zlych )