dodjasz

co do pierwszego pytania...
Jako akcjonariusz powinienes dostac za jedna akcje rownowartosc ceny likwidacyjnej.
Ale nie ma sie co łudzić bo w przypadku Krosna ta cena moze byc ujemna:) Poza tym akcjonariusze ew. dostana cokolwiek na samym koncu kolejki daleko za wierzycielami

czy trzymac czy sprzedawac? mysle ze sam powinienes odpowiedziec sobie na to pytanie. Nie sugeruj sie specjalnie wpisami na forum bo siedzi tu duzo naganiaczy.
Przeczytaj ostanie infa i sam wyciagnij wnioski czy warto ryzykowac swoj kapital.

Jesli to Ci cos pomoze to ja swoje akcje trzymam do konca... najwyzej umocze:)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.