Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
ho hoh ohooh,
niewiem czy dobrze zrozumialem artykul, czyzby starkdev dzielil sie 1:100???? czyli akcje z 24gr musza pojjsc na 100gr =1zl czyli od tej ceny ktora teraz jest jeszcze powinien pojsc 300% aby dojsc do 100groszy potem split 1:100 i jesli ktos ma 5000 akcji teraz , to po splicie bedzie mial 500 000 akcji po 1 gr wtedy to juz bedzie jazda z 1gr na 2 grosze 100% ,zysku, ale pamiatam jak bylo na Fonie, kisilo sie dosc dlugo i znalazla sie firma na liscie alertow, dobrze by bylo wiedziec kiedy nastapi split, data:))) jestem ciekaw co na to spolka, czy jutro pojdzie 100% w gore?i tak przez dwa dni, aby dojsc do 1zl:))) poczekamy zobaczymy:)
raczej na pewno 1:100 po dluzszym przemysleniu skoro jest akcji 2 250 000 a ma byc 225mln akcji to wlasnie 2mln250tys razy 100 jest 250mln, pozdrawiam