~leszczyk

TUW SKOK wezwało do sprzedaży eCardu

TUW SKOK wezwało do sprzedaży eCardu
fot: Money.pl/Tomasz Brankiewicz
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych wezwało do sprzedaży 16.320.000 akcji eCardu, stanowiących 34 proc. głosów na WZA, po 0,72 zł za papier - poinformował pośredniczący w wezwaniu DM BZ WBK.

Zapisy potrwają od 5 listopada do 4 grudnia 2009 r.

TUW SKOK zamierza osiągnąć w wyniku wezwania do 100 proc. głosów na WZA eCardu. Obecnie ma 31.680.000 akcji spółki, stanowiących 66 proc. głosów na jej WZA.

Wzywający chce uzyskać pełną kontrolę operacyjną w Spółce i doprowadzić do integracji działalności Spółki z innymi podmiotami grupy SKOK, w szczególności z działalnością Towarzystwa Finansowego SKOK SA (TF SKOK SA) - napisano w wezwaniu.

Wzywający nie wyklucza, że w dłuższej perspektywie będzie zmierzał do połączenia Spółki i TF SKOK SA. (...) Nie jest intencją Wzywającego wycofanie Spółki z obrotu giełdowego - dodano.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.