~Polityczny

pąpy, bąby (albo baby), śmieszki, heheszki - rajdy, łzy, kurz i pot
Możesz sobie śmieszkować panie chowający się za zmiennym IP i starac się być zabawnym - ale Ci co kupowali przed ostatnim wyskokiem poniżej 9 pln mają niezły ubaw z Cibie - choć przyznam iż nie jestes takim prymitywem jak xyz który ewidentnie nie trafia ze swoimi typami

Ty panie xD czekasz na odkupowanie ze łzami po 14-15 i rajdy kwietniowe
Ja natomiast czekam na te 9 pln co to miało być już wiele dni temu -- chociaż niech to biedne 11 pln padnie
No czekam czekam - wszak Nostradamus z Pierdziszewa Xyz tak przepowiedział

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.