Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Graczu, no dobrze.. Wymieniłeś bardzo istotne fakty, nie rozkładam tej wypowiedzi na drobne i nie będę weryfikował wszystkich aspektów, o których wspominałeś, które są przeciwko mojej Opini, i tego czy są prawdziwe czy nie,najnormalniej w świecie wierzę Ci ze tak jest po prostu.. Jesteś człowiek obytym i masz wszechstronną wiedzę, ja to cenię. Natomiast zadam Ci inne pytanie, spróbuj teraz z tych przykładowych tylko dwóch Państw, podkreślam przykładowych, bo ja nie jestem jakimś ich wyznawcą, spróbuj wyciągnąć z tych dwóch państw to co najlepsze jeśli chodzi o kulturę zachowań społecznych w dniu dzisiejszym względem naszego pięknego Kraju, spróbuj docenić rozwój technologiczny, szacunek do drugiego człowieka czy problem przestępczości, która jest w moim kręgu zainteresowań, czy w wiesz że Korea Południowa na chwilę obecną jest prawdopodobnie najbezpieczniejszym Państwem Świata ? i najbardziej rozwiniętym Państwem pod kątem edukacji w tym temacie ? Ja nie mówię, że mamy stać się drugą Koreą czy Japonią,i nie wciskam ich na piedestał historyczny, bo swoje mają za paznokciem, mówię o tym że trzeba z takich Państw j.w brać przykłady tego co najlepsze, aby rozwijać się jako mocno rozwijający się kraj Europejski pod kątem zachowań społecznych, a mamy z czego brać przykład jeśli chodzi o te dwa kraje, w kontekście tego co pisałeś w poprzednim poście i tego jaka u Nas jest zawiść, tego że sąsiad sąsiadowi wrogiem itd. Że jeden drugiemu życzy najgorzej i cieszy się z nieszczęścia kolegi,czy znajomego.. Reasumując, podałem przykład tych dwóch Państw, z których możemy coś wyciągać pozytywnego, a co świeci i razi na pierwszy rzut oka,nie musisz się z tym zgadzać..pozdróweczka !