Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Przez sam fakt, że posiadam akcje ICE, interesuje mnie budowanie wiarygodności ICE i ich zarządzających w infosferze, której znaczącym czynnikiem, szczególnie wśród inwestorów indywidualnych, jest forum Bankiera. Dlatego akcjonariusze ICE powinni merytorycznie dawać odpór kłamstwom, manipulacjom, szykanowaniu i oczernianiu spółki i jej prezesa, które niejednokrotnie mają tu miejsce. Kto zna rynek, ten wie, że wiarygodność, przewidywalność wypływających komunikatów ze strony spółki i ich przedstawicieli, jest niezmiernie ważną kwestią dla inwestorów długoterminowych. Właśnie w tym zakresie infosfery zarówno my jako akcjonariusze ICE, jak i my jako Polacy, mamy duży wpływ na budowanie opinii zarówno Polski, jak i Medinice w "opinii publicznej", czy to wśród inwestorów, czy globalnej społeczności internetowej. To jest zazębiający się mechanizm. Tak jak trollom zależy na szykanowaniu ICE, tak i różnym siłom zależy na szykanowaniu, umniejszaniu i deprecjonowaniu rozwoju Polski i jej coraz ważniejszego miejsca w Europie. To jest identyczny mechanizm .