Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
To mi Hehe dałeś teraz jeszcze bardziej do myślenia, a wiesz przecież, że u mnie z tym myśleniem najlepiej nie jest :-( I ja - głupi- myślałem, że ten Dąbrowski to po prostu chce wykorzystać swą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zbrojeniówce i robić to co umie, jak dotąd .. A ty mi dopiero teraz oczy otworzyłeś, że PRH to " startup, który chce zrewolucjonizować swiat" ... Masz rację - nic z tego nie będzie.... Jakby miało coś być, to by było głośno o spółce, wszyscy by kupowali beż opamiętania. A tu obroty jak w warzywniaku. Jakieś umowy z krajem NATO podpisali i dwie z Czechoslovak Group. No i po co to komu? Inne spółki zbrojeniowe żadnych umów nie podpisują a obroty mają większe, nie? To mówisz, że PRH chce zrewolucjonizować świat? Pewnie pracują nad samowykręcającą się ścierką do podłogi... Nic z tego nie będzie. Utopione pieniądze. W brudnej wodzie z wiadrem i ścierką.