Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
@Optymista
"Ładne" zagranie. Ale ten 2029 to z d... wyciagnięty. Jak do 29 roku nie będzie komercjalizacji, to ICE może być zaorane i już w ogóle może jej nie być. No i o ile można uwierzyć, że negocjacje padły i że ryzykując więzienie nas informujesz (informacje poufne nie przez ESPI? to chyba kk?) - taki Prometeusz a rebours - to w uzgodnienie roku 2029 (tak precyzyjnie!!!!) to nawet zakładając wyłączenie mózgu to i bezmózg nie uwierzy. A tak mamy ciekawe zderzenie tych, co uważają, że by kupić należy sprzedawać gwałtownie (bo wszak nikt inny nie chce kupować taniej )- z kimś, kto uważa, że by sprzedać należy zrobić podbitkę - i to zaraz po mocnym zejściu ceny - i zakładają, że nikt nie chce sprzedać drożej. jak uznać za prawdziwe obie opinie to wychodzi, że steruje nami schizofrenik, który nie wie czy chce kupić czy sprzedać i profilaktycznie raz daje S PKC a raz podbitkę a cała reszta tylko patrzy na kursy i nic nie robi - bo cały obrót to wszak ta mityczna klasa "onych". I w sumie jedynie przesypuje on z kieszeni do kieszeni. Naprawdę nikt poza "onymi" dziś nie kupował i nie sprzedawał? Co prawda nie ma sensu się tu pytać, bo zapewne znaczna cześć obrotu to osób, które na forum nie piszą zbyt dużo.