Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
3. Coś dla pokrzepienia serc?
[09:18] Szymon Ruta:
"Polityka dywidendowa jest zapisana w naszym DNA".
Podtrzymują, że 50% przychodów będzie przeznaczone na dywidendę. No, to jest bezpośrednie zaadresowanie dużych wątpliwości, które pojawiały się na różnych forach...
Dobre i to... ale czy to wystarczy, żeby stanowić wsparcie dla kursu i być przeciwwagą tych wszystkich rewelacji (mam jeszcze wypisane 7 sztuk, ale nie będę was tym męczył), z których każdą nazwałbym "perełką PR-u"... tego nie wiem. Może i tak, bo wierni dokupują, gdy spada poniżej 120, nie patrząc na nic. Ale zobaczymy. Obietnice nic nie kosztują, szczególnie składane w zawoalowany sposób, nie wprost.
Zastrzeżenie (Disclaimer):
Powyższy tekst stanowi wyłącznie moją prywatną, subiektywną opinię i własną interpretację ogólnodostępnych wywiadów, raportów giełdowych oraz historycznych danych rynkowych. Nie jestem doradcą inwestycyjnym, a tekst ten nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu prawa. Inwestowanie na giełdzie wiąże się z ryzykiem. Każdy inwestor powinien podejmować decyzje samodzielnie.