Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Tak się złożyło, że akurat w taki piękny niedzielny dzień, o takiej porze musiałem być na nogach zwarty i gotowy, więc postanowiłem napisać kilka słów. Jak widzę, ty w ten piękny niedzielny poranek warujesz na forum i mój post na tyle cię zaniepokoił, iż musiałeś go w sposób infantylny opluć. Brak racjonalnej argumentacji, przedstawianie chorych wyobrażeń, ułomnych ludzi, mają być kontrargumentami do informacji przekazywanych od miesięcy przez prezesa i w kontrze do zwykłej logiki, pokazuje waszą bezradność. Wzrost ceny akcji Medinice z 7.xx PLN w 2025 na 94 PLN w 2026 i na 77 PLN obecnie, przy wolumenie wzrostowym ponad 10 mln akcji, przy ciaglym opluwaniu tych wzrostów , prezesa i spółki , pokazuje tylko jaką głupotą epatujecie nie łapiąc się na trend wzrostowy w najlepszej spółce na GPW ostatniego roku. Ta trollownia was ośmiesza , fakty was ośmieszają, prosta chlodna kalkulacja was ośmiesza, ale wy nadal z jeszcze większą furią te głupoty kreujecie i wylewacie na forum. Jaki jest tego cel ? Jedyny możliwy, z logicznego puntu widzenia, chcecie tą irracjonalnościa zalać innych uczestników rynku i być może akcjonariuszy Medinice. Celem jest zarażenie wszystkich do okoła odwiedzających , forum ICE swoją głupotą, swoimi ułomnymi wizjami i epatowanym strachem . Ludzie mają wybór , albo uledz tym glupotom , zarazić sie tymi ułomnościami intelektualnymi albo.... Słuchać uważnie tego co, Bardzo mądrzy ludzie ze spółki (którzy bedą multimilionerami lub miliarderami) mają do powiedzenia w licznych webinarach , wywiadach cza nawet na walnych zgromadzeniach. Wybór jest prosty: 1. Zaufać i poddać sie zmyślonej presji hien forumowych. 2. Zaufać i postawić swoje pieniadze, przy ludziach , ktorzy zbudowali i zarządzają spółką 10 osobową , która tworzy innowacyjne technologie medyczne ,o które biją się największe podmioty medtechu i które mogą generować miliardy pln zysku, dla spółki i jest akcjonariuszy. Ten wybór powinien być oczywisty, każdy powinien stać przy boku prezesa i prof.Suwalskiego wybitnego światowej sławy kardiologa . Jedocześnie być z dala od tłumanów forumowych piszacych od miesiecy (codziennie) multum paszkwili na temat tej Naszej Polskiej Perełki MedTechnologicznej ,wygrywajacej konkurs na Innowacyjnosć Roku 2026 w Kardiologi Małoinwazyjnej.