Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Już wiadomo, że głównym powodem tego ekstra walnego lipcowego będzie kolejny duży dodruk, teraz kilka opcji:
- znalazł chętnego po swoich występach objazdowych i stąd ten pośpiech
- blisko wyrok i chce jeszcze oskubać drobnych z dywidendy dając znowu swoim szwagrom tanio bez PP
- zabezpiecza się aby nie stracić kontroli nad spółką, straszak bo mu ktoś podebrał akcje z rynku
Tak czy siak to drobni są poszkodowani, bo w każdej opcji to rozwodnienie obecnych akcji i mniejsza dywidenda i to tuż przed długo wyczekiwanym finałem, większość spodziewała się strategicznego, a tu kolejny raz ktoś dostanie tanie akcje z bonusem dywidendy, obstawiam że będzie to bardzo duża emisja 1/4 wszystkich akcji. Najgorsze że wielu tu grało pod samą dywidendę i co teraz zrobią jak tort zjada kto inny? Naczelnik już żyje na kredyt przyszłej dywidendy i ją spienięża, okradając akcjonariuszy co czekali latami na finał. Chciałbym bardzo aby trafił się lepszy cwaniak co go rozegra na finale i zablokuje ten prywatny folwark drukarski, ale widać że 2.5 bronią jak niepodległości, jak kurs zaczął tylko niebezpiecznie rosnąć to potrafili już na 2 dzień wywalić 100k PKC aby zablokować rozpalone głowy, tak że nie dla psa kiełbasa.