Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
..,
Dokładnie tak jest firma która obejmuje akcje od misztala po zaniżonej kwocie za udziały w nieruchomościach które przejmuje Misztal akcje później wystawia ta firma misztalowi w skupie i tak to działa .Można to spokojnie sprawdzić i udowodnić ......zresztą zobaczycie sami że tej foremki która akcje wzięła za udziały nie będzie na walnym a jak będzie to już z dużo mniejszą ilością akcji bo od nich skupuje Misztal .I tak to się kręci drodzy państwo .....firemka zarabia bo przejmuje akcji po zaniżonej wycenie od misztala a ten potem skupuje powyzej ceny nabytej i w taki sposób misztalek kręci tutaj walki blokując kurs i skupując poraz drugi te same akcje co wcześniej nabywał .Tylko że teraz nabywa od firemki której sprzedał akcje z skupu firmy mogą Monnari .Czyli obraca tymi samymi akcjami cały czas i tak o to kręci .Dlatego powinna to zbadać prokuratura i organy ścigania czyli sprawdzić firmę która dostała akcja z skupu od misztala ile ich na obecnie i od kogo skupuje teraz akcje Misztal i wszystko się wyjaśni .