Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Sugerujesz, że CDR zbudował markę na cyberpunk? Czy tylko hype na którym się przejechał. Sukces odniósł na wiedźminie 3 a tak to przez lata budował IP i markę, ale co było kluczowe, że co chwilę dowoził dobry i lepszy produkt. Jak bloober będzie dowoził dobry produkt i wzmacniał markę to wyniki przyjdą same. Już można łatwo zaobserwować że zbudował solidną bazę fanów, w szczególności na SH2 i cronos. Grunt żeby teraz się nie spalili i dowozili. Odnośnie DLC to jestem ciekaw i podekscytowany. Bo to może być całkiem inna gra. Jak poradzi sobie z problemami z cronos to może odblokować dodatkowy ogon sprzedażowy. A w DLC ma być bardziej dynamiczny system walki (gra opiekunem) - czyli główny minus gry i lepsze wyjaśnienie historii z basegame - drugi największy minus. Odnośnie franczyz to mają one też dużo plusów. Ty raczej widzisz tylko minusy. Warto dodać tez ze te gry prócz SH są robione w second party z niskim zaangażowaniem głównych zespołów produkcyjnych.