~Jolka

Myslacy - czyli twierdzisz, że PGE będzie działało na szkodę KGN (nie pozwoli na wzrost ceny akcji). Przypominam, że akcje KGN są w posiadaniu PGE od 2018 r. Przez 5 (pięć) lat, tj. 2019 - 2023, cena akcji KGN wahała się między 20 - 40 zł i jakoś PGE nie była wtedy zainteresowana skupieniem tych akcji. Ponadto, W 2018 r. PGE określiło wartość godziwą akcji KGN na 81 zł i bardzo niewielu oddało wówczas akcje PGE po tej cenie - PGE skupiło wówczas w wezwaniu ok. 7% akcji. O czym ty więc piszesz??? Myślisz (nomen-omen), że OFE podarują akcje za darmo?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.