Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Nie było efektów jak do tej pory jeśli chodzi o pozyskiwanie klientów ogólnie był z tym problem, tragedii nie ma bo jest mowa o zastąpieniu zlikwidowanego zespołu przez mniejsze podzespoły bo jeśli by poszło info tylko o redukcji to był by gorszy smród choć i tak jest, wyniki za 1kw 2026 będą bardzo dobre pytanie co z ilością klientów żeby chociaż odejścia ustabilizowali jak z miesiąc temu pisałem z ir to odpisali że nie spodziewają się zwiększonych odejść klientów, o wyniki to jestem spokojny bo od 2026 będą już dobre ale odnośnie powrotu na drogę wzrostową co do ilości czy jakości klientów to jednak obecnie cienko to widzę, tak jak pisałem wcześniej moim zdaniem text ma priorytet utrzymać obecną bazę klientów na wyższym cenniku i po to ulepszali produkty a teraz zeszli z kosztów i doszła podwyżka więc będzie powrót do wyników z poprzednich lepszych lat, ale jeśli chodzi co do kursu to trzeba niestety poczekać i dać im jeszcze kilka kwartałów i wtedy podjąć decyzję, ja mam dużo akcji text to i dywidenda jest spora a jeśli będzie się zapowiadać ze dywidenda wróci do poziomu około 6zł to mogę poczekać jeszcze z decyzją o sprzedaży akcji.