~Adam

Zgadzam sie, ze muszą być umowy zeby kurs wystrzelił i zrobił ath. Ja wierzę ze będą, prezes zapowiadał 5-6 w 2026 roku, ktore ze względu na specyfikę itd. maja być sfinalizować w drugim półroczu. Wiec jeśli na koniec roku ich nie bedzie to zacznę sie martwić, narazie dokupuje czy to po 115 jak bylo, czy po obecnym kursie. Po 150 czy 170 też bede dokupywać bo ja uwazam ze gdy umowy sie pojawia to bedzie ath

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.