Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
PERFECT: Istotna informacja
Syndyk Masy Upadłości Perfect Line S.A. w upadłości likwidacyjnej informuje iż został powiadomiony przez Pana Łukasza Mleczko, Prezesa Zarządu Perfect Line S.A. w upadłości likwidacyjnej iż ten w dniu 03.09.2009r powziął informacje o piśmie od Pana Patryka Kubickiego w którym Pan Kubicki informuje iż na podstawie art. 400 par.1 KSH występuje z żądaniem zwołania obrad NWZA spółki w terminie najpóźniej do dnia 25 października 2009r. z następującym porządkiem obrad :
1. Podwyższenie kapitału zakładowego o kwotę nie większą niż 1 141 000 zł. z zachowaniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy i przeprowadzenie zmian w statucie w tym zakresie oraz udzielenie niezbędnych upoważnień odnośnie wprowadzenia tych akcji do Alternatywnego Systemu Obrotu NewConnect. Proponowany dzień prawa poboru to 31grudnia 2009 roku.
2. Podwyższenie kapitału zakładowego o kwotę nie większą niż 3 423 000 zł z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy i przeprowadzenie zmian w statucie w tym zakresie oraz udzielenie niezbędnych upoważnień odnośnie wprowadzenia tych akcji do Alternatywnego Systemu Obrotu NewConnect.
3. Upoważnienie Zarządu do utworzenia spółki zależnej, na którą przeniesiona zostanie
dotychczasowa działalność Spółki .
4. Zmiany w składzie Rady Nadzorczej.
5. Upoważnienie Rady Nadzorczej do ustalenia tekstu jednolitego zmienionego Statutu
Spółki.
6. Upoważnienie Zarządu do przeprowadzenia niezbędnej restrukturyzacji Spółki w celu zamiany upadłości likwidacyjnej na upadłość układową.
Podstawa prawna : Załącznik nr 1 do Uchwały nr 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007 r . "Informacje Bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu" §3 ust 2.pkt.2.
Załączniki:
Osoby reprezentujące spółkę
Piotr Wydrzyński Syndyk Masy