~Lis

Iran naprawdę chce zawrzeć umowę, a będzie to dobre dla USA i tych, którzy są z nami. Ale czy Dumokraci i różni pozornie niepatriotyczni republikanie nie rozumieją, że o wiele trudniej jest mi właściwie wykonywać swoją pracę i negocjować, kiedy polityczni hakerzy nadal negatywnie „ćwierkają”, na poziomach nigdy wcześniej nie widzianych, że powinienem poruszać się szybciej, lub poruszać się wolniej, albo iść na wojnę, lub nie iść na wojnę, czy cokolwiek. Po prostu usiądź wygodnie i zrelaksuj się, wszystko się dobrze sprawdzi w końcu - zawsze tak jest! Prezydent DJT

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.