sun_tzu

Szanowni,

w chwili wolnego czasu polecam przyjeżenie się wątkowi:

https://www.bankier.pl/forum/temat_re-duda-fakty-i-perspektywy,7460694.html

i całej spółce PKM Duda. Myślę, że to jest temat dla Was do analizy po ostatnich mocnych spadkach z 1,58 na dzisiejsze 1,30 ( intradeday nawet 1,26 było ). Z tego co pamiętam Chodzik przyglądałeś się kiedyś roboczo kursowi i wyszło Ci odbicie z poziomu 1,28, na życzenie pewnej Twej koleżanki

Pozdrawiam,
Sun_Tzu

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.