eldealeros

Mam taką naturę że nazywam rzeczy po imieniu. Jak nie potrafisz narysować na wykresie prostej linii albo wyznaczyć prostej SMA to jest łajzą. Jakie masz argumenty za spadkiem na energetykach? Masz jakieś w ogóle czy tylko siejesz zamęt? Dlaczego spędzasz tutaj tyle czasu skoro nie masz akcji i promujesz narrację spadkową? Chciałbyś tanio kupić czy naganiasz dla kogoś? Dlaczego w moich archiwalnych postach zacząłeś podszywać się pode mnie używając mojego nick'a?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.