Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Szczerze mi żal wszystkich zawiedzionych i na finansowej stracie. Ale czasu się nie cofnie. Niestety nie ma co się łudzić że linia ruszy. Przeniesienie z Hiszpanii oznaczało że plany produkcyjno-dystrybucyjne są nie do zrealizowania. Na walnym powiedzili że wszytko zgodnie z planem. Dzień później zacząla się ostra wyprzedaz połączona z agresywnym zachowaniem spółdzielni na forach zachwalających zalety scope. Na rynkowych rebeliantach spółdzielnia się już nie kryła i wywalali lub blokowali krytyczne piszacych. A robili to w imię tzw. zasad i wartości. Wiedzieli że mają mało czasu a leszcz wcale kwita brać nie chce. Sytuacja dla spółdzielni trudna. Dzisiaj przyszło potwierdzenie. Linii nie będzie. Oczywiście ubrane w słowa że się tylko przedłuży. I nie przeszkadza to w komercjalizacji i należy spokojnie należy czekać. Tak samo jak czekać na uruchomienie linii. W grudniu wszyscy już zapomną że była jakaś linia jakaś komercjalizacja jakieś badania. Tak jak rynek zapomnial że był SDS Optic.