~Roman

Robert Przeanalizuj sobie moje wpisy od lutego to zobaczysz co pisałem. Jestem wielkim przeciwnikiem naganiania na wzrosty bo nikt nie wie co będzie. Pisałem też o spadkach dlatego że firma nie dowozi obietnic. Tyle i aż tyle. Aktualnie kurs jedzie w drugą stronę i też nie wiadomo jak będzie ale fundamentalnie nic się nie zmieniło umów jak nie było tak nie ma. Mam nadzieję że wyczekałem temat twojego pytania. Porad inwestycyjnych nie udzielam bo jest to w Polsce zabronione.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.