~Tola

Trolicho do domu, każdy wie że redukcja musi być po drugie nie po to jest trafiła do umowy społecznej żeby teraz nie skorzystać, minister zmarzły mówił maj jopy, czerwiec urlopy, bez redukcji nikt kasy nie pożyczy kasa z safe idzie bo będzie pgz zaangażowane i huta Częstochowa i JSW, lepiej akcje mieć bo będzie pompa już niedługo nie wiesz za dużo ale zwalnia się pracowników starych zatrudnia pod firmy nowych bez dodatkowych premii i przywilejow proces długotrwały ale będą owoce tego już w 2 polroczu

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.