~Akcjonariusz

Po co komu 5 % - ? Chyba, że można mieć jeszcze 40% :)


Właśnie przeczytałem taki oto komunikat :



MCI Management prowadzi także prace zmierzające do wyjść z kolejnych inwestycji.
"Na liście podmiotów do możliwego wyjścia znajduje się 15 firm. Pipeline wyjść to ponad 100 mln zł w perspektywie 24 miesięcy" - powiedział prezes MCI.
Na liście spółek, z których fundusz chce w niedługim czasie wyjść znajdują się najstarsze inwestycje: One-2-One, Travelplanet, S4E, Grupa Lew, czy Retail Info.

Moje zdanie jest takie Pan Mariusz Patrowicz przez Urlopy.pl odkupi od MCI
akcje i skupi trochę na rynku.

Biorąc pod uwagę wywiad z Patrowiczem w TVNCNBC wygląda na to że mam rację :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.