~bialoczerwony1972

Duże / mid-cap CD Projekt Dino Polska LPP(w części okresów) Benefit Systems LiveChat Software Asseco Business Solutions 11 bit studios XTPL Technologie / growth / founder-led Shoper Brand24 DataWalk Vercom Synektik Mniejsze / sWIG80 (częsty brak CFO w zarządzie) Ambra Auto Partner TIM Oponeo.pl Voxel Mercator Medical 7.Onde To nie jest stała cecha — zarządy się zmieniają więc czasem: CFO istnieje, ale jako „dyrektor finansowy” poza zarządem albo jakis członek zarządu odpowiada za finanse, ale bez tytułu CFO. Brak CFO w zarządzie to norma, nie wyjątek szczególnie w: tech / gaming, founder-led, retail. A teraz główkujcie dalej :) Miłego dnia fani moi :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.