Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2026-04-23 o godz. 20:43 _xd napisał(a):
> Zmyślasz. Nic nie zostało podpisane i zatwierdzone.
Rzecznik KE: Polska otrzymała tekst umowy pożyczkowej SAFE - https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rzecznik-KE-Polska-otrzymala-tekst-umowy-pozyczkowej-SAFE-9122026.htmlhttps://www.bankier.pl/wiadomosc/Rzecznik-KE-Polska-otrzymala-tekst-umowy-pozyczkowej-SAFE-9122026.html
Komisja Europejska przyznała Polsce SAFE.
PS. A propos SAFE....słyszeliście...Pan Sławomir Cenckiewicz zrezygnował ze stanowiska szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego...i jako swoje największe osiągnięcie na tym stanowisku podał doradztwo Prezydentowi w sprawie zawetowania ustawy o SAFE :) Ale nie martwcie się..Ma zostać doradcą Pana Czarnka w sprawach bezpieczeństwa!
Pozdrawiam