~Mat

Jego sprawa po ile kupił, czy ma starte czy zysk. Meritum sprawy leży gdzie indziej. Wy nie potraficie odp na proste pytanie: które z espi od września 2025 zostało zrealizowane od A do Zet. I ile firma Mbf zarobiła. Twarde dane. Fakty. Słucham. Czytałeś ostatnie espi ? Tam nie ma pół słowa konkretu. Tylko teksty w stylu chcielibyśmy. Kiedyś już o oleju tak mówili że już prawie. Że jak już ruszy to dopiero będzie .. i co i nic. Podaj mi proszę jakieś info o dronach. Na jakim etapie jest projekt irydy lub mallarda

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.