~Ehm

Nawet jeśli przyjąć Twoje optymistyczne wyliczenia to dalej nie jest zysk dla spółki, a przychód. Zysk jest operacją księgową, jak spółka aktywuje zapasy w związku ze startem premiery to w zależności jaki jest budżet i ile gry sprzeda się w kwartale to może się w raporcie pojawić nawet strata.

Recenzji jest 406 i tylko te się liczą, bo są z zakupów na Steam (nie z lewych kluczy do których linkuje Ewa), 32zł ze sztuki to optymistyczne założenie jak gra jest tańsza w USA niż w Polsce, aktualne oceny wynoszą 80% (spadek z 82%).

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.