~pracuś

żeby tak szanowali akcjonariuszy mniejszościowych!!!!!!!!!!
Jaja sobie gość robi albo nie wie jak działa zarząd w polsce i poco się prowadzi się działalność gospodarczą bo chyba po to żeby zarabiać a nie zespół piesni i tańca wozić po Maroku
ps. pamiętacie pływaków sponsrowanych przez rafamet przed pekinem-kasa wydana a nikt o nich nie słyszał i nikt ich nie widział. Firma miała wówczas strate za 2007 netto a ówczesny prezio mówił że są w świetnej kondycji.. Kasa jak krew w piach.
po dwóch latach dofinansowania nową emiscją efekt 10 groszy dywidendy.

jaja normalnie słów brak

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.