~Remik

Chłopie wyszukujesz jakieś bzdety, a piszesz na bankierzenie i nie widziałeś infa z bankiera -dziwne ,że jeszcze tego infa nie podałeś nam do wiadomości a już od twojego wpisu godzina minęła : Działając w imieniu Ragnar Trade sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (dalej: „Akcjonariusz”), który posiada ponad 6,00% udziału w kapitale zakładowym Capitea S.A. z siedzibą we Wrocławiu (dalej: „Spółka”) oraz ponad 6,00% udziału w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki, na podstawie art. 400 § 1 ustawy z dnia 15 września 2000 r. Kodeks spółek handlowych (t.j. Dz. U. z 2024, poz. 18 ze zm.) (dalej: „KSH”) żądam zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia w terminie dwóch tygodni od dnia przedstawienia żądania oraz umieszczenia w porządku obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia następujących uchwał:

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.