~Kostuch

O te RPG się nie martw. Ogromna część prac z LOFT i LOTF 2 zostanie bezpośrednio zaimplementowana do niego. Sam Rudy o tym wspominał. LOTF był wielką bazą skąd teraz czerpane są prace nad kontynuacją i nad nowym projektem RPG. Jeżeli dowiozą terminowo. czyli w każdym roku premiera to sami nie uwierzymy ile siana będziemy mieć na kontach maklerskich. Najbliższe trzy lata to będzie wielkie sprawdzam dla CI Games, jeżeli teraz tego nie zrobią, tj. nie udowodnią że potrafią robić naprawdę świetne gry w które chcą grać miliony graczy to już w ogóle tego nie zrobią. To będzie ich czas mili moi:)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.