Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2026-03-28 o godz. 10:20 ~Robek napisał(a):
> No kolego, generalnie nie lubię personalnych wycieczek,ale jak się odniesiesz do tego bałaganu jaki chcą zrobić.Czekam na sensowną wypowiedź,a nie koloryzowanie rzeczywistości.Pozdrawiam.
Żałuję, ale nie spełnie Twoich oczekiwać w ten weekend. Zbyt sobie cenie wolny czas, aby trawić czas na forumowe dysputy. Dla mnie ta decyzja zarządu, to żadna katastrofa. Tydzień, dwa będziesz miał podane na tacy, gdzie to zmierza.
Przytoczę jeszcze raz cytat z mojego wątku
"Może właśnie dziś dzieje się coś, co na pierwszy rzut oka, wygląda jak chaos.
A w rzeczywistości ustawia Cię dokładnie tam, gdzie masz być, krok za przełomem, którego jeszcze nie widać"
Miłego weekendu i więcej wiary..