~As

Post z X: "Oko za oko, bombardowanie za bombardowanie.... Teraz na celowniku znalazł się przemysł stalowy na Bliskim Wschodzie. Rynek stali na Bliskim Wschodzie jest wyceniany na 43 miliardy dolarów. To szaleństwo musi się skończyć. Ta wojna jest już katastrofą. Iran właśnie ostrzegł, że jeśli nadal Izrael i USA będą niszczyć jego przemysł stalowy to on zniszczy przemysł stalowy: w Izraelu, Arabii Saudyjskiej, ZEA, Bahrajnie, Katarze i Kuwejcie. A chodzi o produkcję około 16 milinów ton stali w tych sześciu państwach! Do tego Iran jest największym producentem stali w regionie i zajmuje 10 miejsce na świecie pod względem wielkości produkcji. Jeśli Iran zniszczy infrastrukturę służącą do produkcji stali w państwach arabskich to zada dotkliwy cios w gospodarki ZEA, Arabii Saudyjskiej, Kataru. Według szacunków w najbliższych latach w państwach arabskich planowano inwestycje budowlane o wartości biliona dolarów. Bez stali nie będzie to możliwe." https://x.com/i/status/2037577238749536462

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.