~RacjaAbsolutna

Dnia 2026-03-25 o godz. 10:25 ~Marian napisał(a):
> Mam prośbę: nie przypisuj mi w drugim wątku kwoty 127USD bo to był cytat z Twojego wpisu. Nie twierdzę, że Ty się pod tym wyliczeniem podpisujesz, bo częściej używałeś kwoty 60USD, ale to nie moje wyliczenie.. moją uwagę zwraca bardziej jak dużo przestrzeni do zarabiania jest jeszcze poniżej ambitnych założeń sprzedażowych, które tak skrytykowałeś..

O jak się nam biedny Marianek obruszył. Że ktoś napisał, że on napisał...

Ale jednak napisałeś w tym wątku, że 500 mln to "ciekawa kwota" (Twoje słowa), więc chyba sugerujesz, że ona jest możliwa do osiągniecia?
Napisałeś, cytując mnie, ale napisałeś. Więc w czym masz problem?

Ale powiem Ci, w czym ja mam problem, jeszcze raz, bo chyba nie ogarniasz rzeczywistości i znaczenia tego, co było napisane.

127USD to przykład kwoty całkowicie nierealnej do uzyskania, a nie przykład możliwych przychodów. Przynajmniej tak to wygląda na chwilę obecną, że jest to nierealne, chyba że ktoś pokaże lepsze liczby.

A Ty wkraczasz ze swoimi mądrościami i piszesz "ej, ale jest dużo przestrzeni do zarabiania".
Nie wiem już, o co Tobie chodzi. No tak mnie zakręciłeś, że sam już głupi jestem.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.