~BeWU

Dnia 2026-02-27 o godz. 20:17 ~S_Holmes napisał(a):
> Dnia 2026-02-27 o godz. 16:41 ~bywalec napisał(a):
> > cmniej do odkupu będzie :)
>
> [***]
>
> Z każdego sprzedanego 1000 akcji, powinniśmy odkupić około 87 sztuk. Przecież to nie jest warte nawet spychania krusu i tak już z niskich poziomów. Jeśli chce ktoś sprzedawać po 31,20 jego sprawa. I żeby to jeszcze były próby spychania po 16:00, a nie o 10:20. Choć na fixingu to już fakt niezaprzeczalny - była dzisiaj próba. Nie będę się nawet bawił w dołączanie do tego. Mogę swoje akcje ACTION odkupić w dowolnej cenie, czy to po śmieszne 31,20, czy też bardziej rozsądne 33,20. Swoje na skupie zarobiłem i inni też. Mogę spokojnie czekać na kolejny rok, na skup powyżej 40. Pozdrawiam cierpliwych.
>

toscie na tym waszym trypku nabili kasiory na sprzedazy akcji ze ho ho, czekaj wiec babka latka za rok bedze 40 he he

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.