~Gosciu

Ale akcji ogółem masz 240 mln.. Ps. Nawet biorąc pod uwagę te wolne 35 procent oznacza że nie łatwo jest dźwignąć pozostała część tak by np.sie nie otworzyło przez kilka godzin.. Ps. Zejdź w końcu na ziemię jadziu i spójrz okiem inwestora a nie marzyciela na obecną sytuację Mamy trend spadkowy- od wielu miesięcy i żadnych poważnych symptomów do jego zmiany.. Wzmianka o dronach spekulacyjnie podbiła kurs gdzie zawislas sądząc że pójdzie wyżej.. Niestety tak się nie stało a powody wielokrotnie tu zamieściłem więc nie będę ich powtarzał Pozostaje czekać i obserwowac a nie zaklinać rzeczywistość ..

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.