~Qwerty

Z punktu widzenia spółki generującej przychody powyżej 100 milionów złotych jest to bez znaczenia. Dla lepszego uzmysłowienia załóżmy, że gra jest sprzedawana tylko w UE. Wtedy czysto statystycznie wskoczenie na kilka godzin na 130 miejsce na liście oznacza, że mniej więcej tyle, że w każdym kraju UE danego dnia znalazło się między 7 a 10 osób, które kupiło grę. No to nie powala. Zgodnie z tym co znalazłem w necie, Steam ma aktywnych 130 milionów użytkowników miesięcznie - to że w porywach kilkaset osób danego dnia kupiło grę sprzedawaną za 13 pln (nawet dziesięcioletnią) niczego nie zmienia. Jak będzie się permanentnie utrzymywać na takiej pozycji to OK - byłbym skłonny przyznać, że na produkt obecny od wielu lat na rynku to dobry wynik. Ale po prostu tak nie jest.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.