~Marek_Kosz

Moja appka giełdowa pokazuje 3.1% stopę dywidendy. Przy kwocie 1.15 zł daje to wycenę 37 zł, czyli tyle na ile rynek faktycznie to teraz wycenia. Ale 1.15 to tylko ~1/3 rocznej dywidendy, więc prawdziwa stopa to jakieś 9%. Jeśli nie zarżnie tej kury vibe coding lub geniusz Trumpa do końca nie zrujnuje dolara, to 9% tym razem drogą chodzi i proponuje darmowe obiady :-)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.