ptak1234

Dnia 2026-03-07 o godz. 05:52 ~Pepe napisał(a):
> A ta wojna jest niemal na drugiej półkuli kilkanaście tysięcy km od Nas przy prłnych magazynach!!
> Nie widzisz różnicy między wojną za naszą granicą a bliskim Wschodzie?
> Kto mówił " Musimy współpracować z Rosją taka jaka ona jest....." i uzależniał ją nas od jej surowców?

Magazyny wnet mogą się puste zrobić ,pomarańczowy co mówił jak zostanę prezydentem to 24 godziny wojna się skończy a tymczasem ,rozpętał wojnę z fanatykami religijnymi ,może po to żeby Putina podratować i miał co sprzedawać ,cyt do przyjaciół Rosjan"jakoś pisowcom nie śmierdział węgiel rosyjski a o gazie nawet nie wspomnę

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.