~jawa_sen

Takie batony stawia sie ,żeby tanio zebrać a nie sprzedać.Gdyby ktoś zaczął skubać byłoby pewne,czy sie by wycofał czy dałby rozebrać.Jutro najdalej Piątek rozmowy sie zaczną,jeśli sie nie dogadają to moim zdaniem rosja już rozmawiać nie bedzie,tylko militarnie osiągną cel..Dlatego nazwaĺem te rozmowy krytycznymi.W tedy jedynie w ciągu miesiąca dwóch Trump jedynie może jeszcze coś takiego zrobić że ukraina nie będzie miała wyjścia i zgodzi sie oddać teren i zaczniemy zarabiać.Ja trzymam niezależnie,chyba że zobaczę sygnał że może tonąć cały rynek..Jeśli bliski Wschód wyciszy sie,to jestem pewny że jak poczekam to w tym roku te 100procent wyciągnę z milkiland.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.