~Victor

Sprawa jest prosta: 63 bańki wpływają do Mądrych, wtedy zostaje zwołane walne za 3 tygodnie albo miesiąc, walne uchwala wypłatę dywidendy po 2 stówki za papier i... Nikt nic nie kupuje, bo spółka wisi na widłach przez kilka tygodni. Tylko walne może uchwalić wypłatę D! Nie żaden zarząd ani rada N, ani Alec a zaległe walne może zwołać w każdej chwili. Nie musi czekać z wynikami za 4Q'25 aby zwołać walne za '25R. Kto byłby najbardziej zadowolony? Oczywiście Alec + najwierniejsi i najbardziej cierpliwi akcjonariusze :D Reszta... wiadomo... :D

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.