~Arek

Przecież zrobił Ghostrunnera z nimi, o czym Ty piszesz? Poza tym, co Ty sie tak napinasz na to przeniesienie premiery? :D Ja np. tego nie wykluczam, powiem więcej, wg mnie byłoby to lepsze niż wypuszczenie gry po wakacjach, bo od września jest ciasno i sprzedaż mogłaby ucierpieć. Ty sprzedajesz tę informację jakby to miała być jakas apokalipsa. Jak wypuszczą w tym roku - spoko, super, miejmy nadzieję, ze mają to dobrze zaplanowane. Jesli wypuszczą w 2027 - nawet lepiej, gdzie wady? Wysokość kursu bedzie zależała głownie od miejsca na wishliście, eventualnie od ujawnienia jakiegos info o Projekcie Swift, ewentualne przeniesienie premiery na poczatek 2027 bedzie miało marginalne znacznie dla kursu wg mnie

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.