Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
nie wiem, czy zauważyłeś, ale to szczególy planu z 30 czerwca.
Dlaczego teraz zostały opublikowane, a nie 8 miesiecy temu - nie mam pojęcia. Ktos może weźmie akcje, ktoś nie weźmie, ktos umorzy część długu, ktoś poczeka 10 lat, ktoś dostanie kasę od razu
trwa to niestety bardzo długo, ale - mam nadzieję - cierpliwi zostaną nagrodzeni. a jesli nie, to nie :) Gra idzie o sporą kasę, także może dlatego to trwa tak długo. I nie sadze (odpowiadając na inny post), żeby rząd tu działał bez planu. Wystarczy wyplacic kase za decyzę weglową i spolka bedzie warta x razy wiecej, powie sie, ze to obecny rzad zrobił. Wg mnie to propagandowo akurat bardzo łatwe. Mysle jednak, ze rzad chce, zeby jednak banki się dorzuciły (i moze nie tylko banki)