~vvv

Dnia 2026-02-10 o godz. 13:53 ~Rys napisał(a):
> Twoja nadaktywność jest zdecydowania pozytywnym sygnałem.
>
> To po prostu nie jest normalne.
>
> PS: szczególnie że nie masz akcji:P

nie nazywam się Stx, skoro bierzesz pod uwagę "moją nadaktywność", może zwróć uwagę na poziom widy w górnym Orinoko? na razie: https://www.stalexport-autostrady.pl/pl/o-spolce/aktualnosci/idn:1196 i https://stooq.com/q/h/?s=stx , przecież po to tu wróciłeś

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.