Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2026-02-04 o godz. 14:40 ~Rafał napisał(a):
> Mogli to zrobić poza rynkiem w tzw pakietówce. Ciekawe który z forumowiczow już poza rynkiem haha. Slabi jesteście i tyle. Spokojnie trzeba czekać na zmianę ceny na 4x..to nieuchronne.
Jak ktoś myśli, że setki procent zarabia się w miesiąc to niech na X poczyta tych wszystkich co wiedzą co zaraz wystartuje i tam zainwestuje w akcje amerykańskie. Jak się sparzy to zobaczy, że to tak nie działa. Korekty to normalna rzecz,niedługo widzimy się na 42 zł.