Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Nie oddasz poniżej 1 PLN??? To ile ich masz? 10 sztuk?
Napisz tu wszystkim, co by się musiało stać, żeby firma, która nie ma żadnego majątku, ma długi (małe, że małe ale ma), nie ma pracowników, nie ma maszyn i hal, Prezes jest najprawdopodobniej schorowany, a ilość akcji w obiegu to 190 mln sztuk?
CO musieliby odwalić, żeby kurs poszybował do złotówki i jeszcze UWAGA!!! Po przekroczeniu tejże złotówki musiałbyś znaleźć takiego łosia, który Ci te Twoje akcje po 1 PLN odkupi!!!
Co Ci powiedziała szklana, lekko zdezelowana kula?