Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
https://www.bankier.pl/gielda/notowania/akcje/SNTVERSE/wyniki-finansowe/jednostkowy/roczny jakoś na rocznych wynikach finansowych nie widać aby spółka miała regres - wręcz przeciwnie, z roku na rok przychody ze sprzedaży rosną a spółka się rozwija.
ale spoko, rozumiem, że część gra na spadki, albo chce kupić jeszcze taniej i zrobić szybką transakcję sprzedając na podbiciu i zarabiając te parenaście groszy na akcji. myślę, że jednak takie teksty już nikogo nie ruszają ;-)