~dr_ab

Dziwię się, że w obecnej wojennej sytuacji COG ogranicza się głownie do "pokojowej" produkcji stali.

Taki ukraiński Metinvest, pomimo panującej tam wojny, potrafi dopasowywać produkcję do bieżących potrzeb swojego kraju.

https://strefaobrony.pl/jest-szesc-metrow-pod-ziemia-grupa-metinvest-zbudowala-kolejny-podziemny-szpital-na-linii-frontu-w-ukrainie/ar/c1p2-27945987 

Cog ma np. spółkę produkującą blachy faliste i niewiele robi aby jakoś zaistnieć na tym obecnie modnym wojennym rynku, ograniczają się do produkcji blach na garaże i eternitowe dachy.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.